Narodila jsem se v roce 1990 a už od mala byla snaha podporovat ve mě kreativitu a uměleckého ducha, ať už dlouholetými návštěvami výtvarky v ZUŠ v Rožnově, nebo různé zájmové výtvarné, rukodělné a hudební kroužky na základní škole Sedmikráska v Rožnově.

Technika jako kamera a fotoaparáty mě více začaly zajímat na základní škole, která byla později i příčinou toho, že jsem dále své studium zaměřila na střední uměleckou školu v Ostravě – obor užitá fotografie a média. Na 4-letém studiu jsem se naučila jak zacházet s klasickou fotografickou technikou a prací s čb filmama i následným dalším spracováním.

Mám hodně ráda černobílou fotografii a proto možná v některých případech k ní více tíhnu. Samozřejmě, že ani barvená mi není cizí 🙂 Tak jak to cítím tak to udělám:)

Dnes pracuji v rodinné firmě MIGER jako fotograf a tiskař, takže muj obor se stal mou prací 🙂

Fotografuji hlavně digitálně, ikdyž našel-li by se človíček, který by ocenil práci s klasickou fotografií ničemu se nebráním 🙂

Jinak si myslím, že jsem normální člověk s běžnýma zálibama.

Dělám svou práci pro radost ostatních a také pro radost mou, protože mám radost když ostatní mají radost :), takže lidé usměvaví s velkým srdcem jsou u mě vždy vítáni, protože taková jsem i Já 🙂